Blogs

No dibeniem līdz sirsniņām.

Stāsts par to kā mēs izlējam 12 litrus piena.

Mūsu ikdiena ir kafija. Viss ap un par kafiju. Nooooo waay! Ha ha. Un mūsu kafijas bārs tapa pateicoties tam, ka mēs mīlam kafiju un gribam parādīt cilvēkiem, ka tik ikdienišķs produkts var būt citādā garšas un kvalitātes līmenī. Vispār ieskaujiet sevi ar ikdienišķiem produktiem labākā kvalitātē, jūs taču tos lietojat dien dienā!

Un tieši šī iemesla dēļ mēs katru dienu (nu vai vismaz reizi divās, nu vai arī nedaudz retāk) mācāmies un atklājam ko jaunu kafijas nozarē. Tā ir tik ļoti ļoti plaša. Ja jūs iztieptu abas rokas plati plati, tas būtu tik plati. Pat nedaudz vairāk. Mums ir tik ļoti paveicies, ka pazīstam foršus un zinošus cilvēkus šajā jomā, kas ir atvērti un pretīmnākoši un labprāt dalās ar zināšanām. Un mācīties ir tik ļoti pacilājoši, it īpaši, ja tas, ko mācies ir saistošs! Labākā sajūta, ka es jums saku!

Nesen mēs devāmies pie mūsu brīnišķīgajiem grauzdētājiem – puišiem no Kalve Coffee. Tajā svētdienā tur saimniekoja Edgars Dzirkalis. Bet tā viņu tur ir trīs. Maija sākumā Tallinnā noritēja kafijas festivāls, kurā Edgars ieguva pirmo vietu latte art sacensībās. Šitik smuki viņš prot zīmēt uz kafijas! Mēs arī tā gribam, tāpēc viņš mums stāstīja visus savus knifus un noslēpumus! Un tad nu mēs tur cītīgi trenējāmies zīmēt gan sirsniņas, kas sākumā atgādināja dibenus, gan lapiņas, tulpītes un ko tik vēl ne. Ir tik forši noķert sevi uz domas, ka tev tā patīk tas mācīšanās process. Uuuh! Tagad ja jūs redzat uz savas kafijas sirsniņu, kas atgādina dibenu, nedomājiet, ka tas ir kāds mājiens, mēs vienkārši trenējamies zīmēt tik pat smuki kā Edgars.

Un tā pacilātā sajūta aizveda mani vēl uz vienu apmācību. Tā bija par kafijas brūvēšanu. Tas bija pārāk apbrīnojami, lai es to spētu aprakstīt vārdos! Tās sajūtas, man šķiet, pat apsteidz tās, kas bija dienā, kad atvērāmies. Es godīgi! Šo kursu vadīja super zinoša kafijas meitene Agnija Tiļļa. Viņu zin gandrīz ikviens pie mums kafijā! Aizejiet kādreiz uz cuppingu, ko viņa vada Miit’ā, visu paši sapratīsiet. Brūvēta kafija ir liela māksla. Gribējās to saprast tā dziļāk, tā vairāk ciparos. Es tik daudz kafijas neatceros, kad pēdējo reizi brūvēju! Tas bija fantastiski! Zināšanas, atmosfēra un cilvēki ir tik iedvesmojoši!

Categories

Share
Facebook Twitter Google
BACK TO LIST

LEAVE A COMMENT