Blogs

Eglīšu noma.

Iznomāt Ziemassvētku eglīti? Pasakaini. 

Tā ir viena mega ģeniāla un ekstra vienkārša ideja! Decembrī visiem vajag egli. Un daudz egles. Tās nocērt un pārdod. Pieprasījums rada piedāvājumu. Tik ciniski, tādā sirsnīgā svētku laikā. Life is life, na naaa na na na. Bet tad.. Tad ir cilvēki, kuri dara pa savam, un dara to ļoti forši, es jums teikšu. Iznomā egli. Nu c’moon! Viss ģeniālais ir vienkārši! Dreiliņu stādi šeit mājo cilvēki, kas dara tādu labu darbu. Un viens satriecoši skaists suns Jaksis!

“11 mēnešus gadā mēs bērniem mācam mīlēt un saudzēt dabu, bet Ziemassvētku laikā viss mainās. Gribas tomēr visus 12 mēnešus gadā saudzēt Māti Dabu. Protams, saprotam, ka bez dzejolīšiem un dāvanām pie eglītes svētki nebūtu īsti svētki.

Tāpēc mums radās ideja iznomāt svētku egles podiņos!

Šogad Eglīšu nomai ir cieša sadarbība ar Dzīvnieku patversme “Ulubele”. Tieši “Atbildības parkā” pavasarī tiks stādītas eglītes, kas tiks atgrieztas pēc Ziemassvētkiem, lai turpmāk priecētu kā mazos četrkājainos draugus, tā to lielos pavadoņus. Īsāk sakot, egles iegūs savas īstās mājas pēc skaistajiem svētkiem mājās.

Jo ir taču tik skaisti rūpēties par visu, kas mums apkārt!”

Sekoiet viņiem un padariet Ziemassvētkus gaišākus!

https://www.facebook.com/eglisunoma/

https://www.dreilinustadi.lv/

P.S. Un vispār, lai ir tā, ka Ziemassvētki nav par dāvanām, bet gan par sajūtām, ģimeni, mīļajiem, tuvajiem un pīrādziņiem! 💛

Un P.S.S. bet nu, mīļo, Ziemassvētku vecīt, es gribētu jaunas dzirnavas! 😁😊

Categories

Share
Facebook Twitter Google
BACK TO LIST

LEAVE A COMMENT