Īsumā...

Sākās viss ar Žeņu. Mūsu barista, kurai patīk muļķoties un eksperimentēt. Tas sākās 2014.gadā, kad studijas bija tikai uzsāktas, sajusta brīvības garša un gribējās izmēģināt kaut ko ekstra atšķirīgu, kas vēl nav bijis zināms. Un tā viņa nonācā kafejnīcā, kas ne tuvu nenodarbojās ar specialty kafiju (un pati Žeņa arī vēl kafiju nedzēra, tā starp citu). Bet nu tad viņa vispār tādu vārdu salikumu kā specialty kafija nemaz nezināja.

Un tā viņa tur vispār uzzināja kaut ko par piena putošanu un espresso pastāvēšanu. Pēc nedaudz vairāk kā gada, šis eksperiments Žeņai pārvērtās par mazo sapnīti, kurā viņa pati ir bāra un krūzīšu pavēlniece.

Tā kā pieredzes nebija nekādas, Žeņa nolēma pastrādāt dažādās vietās tik ilgi, lai iegūtu pieredzi un saprastu, ko viņa grib un ko nē, kā tās lietas vispār bīdās. Saprast kā rit bāra dzīve letes citā pusē.

Un tā arī tas eksperiments ievilkās. Un ir atvilcies līdz ACADEMIA kafijas bāram. Tagad mēs saprotam no kafijas nedaudz vairāk. Bet mācāmies joprojām. Un ziniet? Tā ir tāda pasaule, kurā ienirt un izzināt! Galva griežas! Jāierauj viens ellišķīgi labs espresso!

Lai kafija!

#laikafija